Projekt wnętrz w Pure

Projekt wnętrz w PURE jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb dlatego od samego początku staramy się poznać Twój styl życia i wynikające z niego potrzeby.

Oferujemy usługę doradztwa przed zakupem domu lub mieszkania pod względem potencjału i możliwości aranżacji wnętrz.

Pracujemy na modelu 3D projektowanych wnętrz i wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje. Przygotowujemy szczegółowy projekt wykonawczy ze wszystkimi rysunkami i detalami koniecznymi do realizacji projektu na najwyższym poziomie przez wykonawców. Na życzenie inwestora wykonujemy nadzór autorski procesu wykonawstwa.

Spotkanie

Zapraszamy Cię na niezobowiązującą rozmowę w naszym biurze, w trakcie której omówimy Twoje oczekiwania i ustalimy zakres przyszłej współpracy. Na pierwszym spotkaniu postaramy się poznać Twój styl życia i wynikające z niego potrzeby, aby zaprojektować wnętrza idealnie dopasowane do Ciebie i Twoich bliskich. W trakcie spotkania przeprowadzimy ankietę Twoich potrzeb i oczekiwań względem funkcji oraz formy projektowanych wnętrz.

Inwentaryzacja

Wykonujemy inwentaryzację, czyli zebranie rzeczywistych wymiarów pomieszczeń, które będziemy projektować. Zapoznajemy się z przestrzeniami i ich potencjałem pod względem możliwości aranżacji zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Koncepcja

Przedstawiamy kilka najlepszych wariantów układów funkcjonalnych pomieszczeń wraz z uproszczonym modelem 3D. Jest to początek serii wspólnych spotkań, na których masz możliwość aktywnie uczestniczyć w procesie projektowania wnosząc sugestie i dzieląc się z nami swoimi odczuciami.

Zestawienia materiałów - MOODBOARD

Na kolejnym spotkaniu zaprezentujemy Ci kilka najbardziej charakterystycznych połączeń proponowanych w projekcie materiałów ukazujących dobór kolorów, faktur i charakter wnętrza. Jest to bardzo ważny etap, który pomoże Ci lepiej poznać zaproponowane przez nas materiały i poczuć stylistykę projektu.

Wizualizacje

Zaprezentujemy Ci fotorealistyczne wizualizacje projektowanych pomieszczeń, na których zobaczysz wcześniej wybrane elementy wystroju i wyposażenia wnętrz. Wizualizacje pozwalają Ci podjąć ostateczną decyzję, a finalnie są bardzo pomocne dla wykonawców.

Uzgodnienia

Konsultujemy, omawiamy i wprowadzamy zgłoszone przez Ciebie korekty zaproponowanych rozwiązań uzyskując wyjątkowy, wspólnie wypracowany projekt wnętrz dopasowany do Twoich potrzeb.

Projekt wykonawczy

Na podstawie zaakceptowanej koncepcji wnętrz opracowujemy szczegółową dokumentację umożliwiającą wykonanie aranżacji wnętrz zgodnie z ustaleniami i założeniami wypracowanymi na etapie projektowania.

Kosztorys

Przygotowujemy zestawienie wszystkich elementów wyposażenia wnętrz i wykańczanych powierzchni, dzięki którym jesteś w stanie poznać koszt realizacji projektu wnętrz. Przekazane zestawienie jest świetną listą zakupów, która ułatwi zamawianie produktów.

Nadzór autorski

Na Twoje życzenie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami prowadzimy nadzór autorski podczas wykonywania robót budowlanych polegający na sprawdzeniu zgodności realizacji robót wykończeniowych z przekazanym projektem.