Obsługa inwestycji deweloperskich

Biuro architektoniczne PURE zajmuję się pełną obsługą inwestycji deweloperskich począwszy od szczegółowych analiz chłonności i uwarunkowań formalno-prawnych działek inwestycyjnych do gotowych materiałów marketingowych. Wykonujemy projekty budynków mieszkaniowych, usługowych, handlowych, biurowych.

Analiza działki inwestycyjnej

Badamy działki pod kątem najważniejszych parametrów architektonicznych, które mają kluczowe znaczenie pod kątem oceny opłacalności inwestycji. Sprawdzamy chłonność terenu, wskazujemy zagrożenia i ograniczenia wynikające z przepisów prawa miejscowego.

Projektujemy w technologii BIM

Projektując budynki o różnej skali i funkcji pracujemy na trójwymiarowym modelu w technologii BIM. Dzięki temu unikamy kolizji instalacji i problemów podczas realizacji inwestycji, a nasze projekty cechują się wysoką szczegółowością. Już na etapie koncepcji jesteśmy w stanie obliczyć ilości najważniejszych materiałów budowlanych koniecznych do wykonania budynku, dzięki czemu nasi klienci otrzymują niezbędne parametry pozwalające na kontrolowanie potencjalnych kosztów budowy.

Przygotowujemy materiały marketingowe

Tworzymy wizerunek inwestycji zaczynając od logo, a kończąc na fotorealistycznych wizualizacjach. Zapewniamy pełną obsługę graficzną naszych klientów przygotowując materiały marketingowe takie jak karty mieszkań, kondygnacji, garaży, plany zagospodarowania terenu i zestawienia parametrów inwestycji, w tym m.in. tabelaryczna struktura mieszkań, lokali usługowych i miejsc postojowych.

Reprezentujemy naszych klientów

Występując w imieniu inwestora uzyskujemy prawomocne decyzje o pozwoleniu na budowę, warunki zabudowy, warunki techniczne od gestorów sieci, uzgodnienia konserwatora zabytków.

Projektujemy biurowce w klasie A+

Projektujemy budynki biurowe, a także budynki o funkcji mixed-use korzystając z wytycznych Modern Office Standards i uzyskując certyfikaty Breeam.

Projektujemy wnętrza komercyjne

Przygotowujemy kompleksowe projekty fit-out aranżacji wnętrz biurowych. Opracowujemy szczegółowy projekt wykonawczy ze wszystkimi rysunkami i detalami koniecznymi do realizacji projektu na najwyższym poziomie przez wykonawców. Pracujemy na modelu 3D projektowanych wnętrz i wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje.